W tym tygodniu w Białymstoku odbył się wyjątkowy konkurs gastronomiczny, w którym wzięły udział szkoły zawodowe z Litwy i Łotwy – wieloletni partnerzy Fundacji.

Było kreatywnie, aromatycznie i… bardzo międzynarodowo! Uczniowie pokazali ogromny talent, pasję do kuchni i fantastyczną współpracę ponad granicami. Zespoły z Litwy i Łotwy pokazały wysoki poziom umiejętności, wygrywając jedną z konkurencji, a w pozostałych zajmując drugie miejsca.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom i opiekunom za inspirujący dzień! Gratulacje Organizatorom!