W dniu 18 lutego br. do Białegostoku przyjechała grupa ośmiu uczniów z Daugavpils (Łotwa), którym towarzyszy nauczyciel ze szkoły. Uczniowie przyjechali do Białegostoku w ramach Programu Erasmus+ w celu realizacji 4 tygodni praktyk zawodowych w firmach z Białegostoku: IT Perspective, PC Doctor, Politechnice Białostockiej, PLUM i GoApps. Uczniowie mieszkają w Hotelu ibis Styles w Białymstoku, skąd mają wiele możliwość, aby zwiedzać miasto i poznawać walory Białegostoku. Wszystkim uczestnikom życzymy wielu pozytywnych wrażeń i doświadczeń związanych z uczestniczeniem w projekcie.








