Z przyjemnością informujemy, że Fundacja gości grupę uczniów z Łotwy, którzy przyjechali do Polski w ramach Programu Erasmus+. Celem ich pobytu jest odbycie staży zawodowych w lokalnych przedsiębiorstwach oraz zdobycie praktycznego doświadczenia w wybranych zawodach.

Realizacja staży stanowi doskonałą okazję do rozwoju kompetencji zawodowych i językowych, a także do poznania polskiej kultury, tradycji oraz środowiska pracy. Uczniowie będą mieli możliwość obserwacji codziennego funkcjonowania firm, doskonalenia umiejętności praktycznych oraz wymiany doświadczeń.

Jesteśmy przekonani, że udział w projekcie przyczyni się do wzmocnienia współpracy międzynarodowej i lepszego poznania swojego zawodu.

Serdecznie witamy uczniów i ich opiekuna, życząc owocnego pobytu oraz wielu inspirujących doświadczeń!