Z radością gościmy w naszej Fundacji grupę uczniów z Klaipėdos technologijų mokymo centro (Litwa), którzy przyjechali do nas w ramach Programu Erasmus+. Młodzież będzie odbywać staże zawodowe w lokalnych firmach, zdobywając cenne doświadczenie praktyczne oraz poznając polską kulturę i realia pracy.
W czasie swojego pobytu uczniowie będą doskonalić umiejętności zawodowe, językowe i społeczne, a także uczestniczyć w programie kulturalnym, który pozwoli im lepiej poznać nasz region.
Cieszymy się, że możemy współpracować w ramach tak wartościowej inicjatywy, jaką jest Erasmus+, wspierającej międzynarodową mobilność i rozwój młodych ludzi.
Serdecznie witamy naszych litewskich gości i życzymy im udanych, inspirujących staży oraz wielu pozytywnych wrażeń!




